Menu

Europejski Turniej Piłki Siatkowej

November 11, 2017 - Europejskie podróże...
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

W ramach podsumowania projektu „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne” w dniu 8 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej ZSP nr 2 odbył się turniej piłki siatkowej.
W zmaganiach sportowych zmierzyły się drużyny reprezentujące kraje, w których młodzież odbywała staże tj. Hiszpanię, Portugalię, Włochy oraz drużyna reprezentująca Polskę.
Emocji nie brakowało, o końcowej klasyfikacji zadecydował przebieg ostatniego meczu.
Faworyt rozgrywek, drużyna reprezentująca Polskę przegrywając 2:1 mecz z Włochami uplasowała się na II miejscu, drużyna reprezentująca Włochy na miejscu III, a nieoczekiwanie zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie reprezentującej Portugalię.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ogromne zaangażowanie, ambitną grę, wspaniałą sportową atmosferę, walkę do ostatniego punktu, ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody, nauczycielom wychowania fizycznego p. Krzysztofowi Gierlasińskiemu, p. Wiesławowi Wójcikowi, p. Arturowi Panasiowi, p. Hubertowi Wilkowi za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju.
Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 listopada 2017 r. podczas uroczystości podsumowującej projekt „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne”, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników.